biuro@retop.pl

FAQ POZYCJONOWANIA

1. Co to jest SEM?
Search Engine Marketing - czyli marketing w wyszukiwarkach, np. Google. Mam na celu zwiększenie widoczności, zbudowania popularności marki i poprawienia pozycji danej strony wśród biliona innych stron znajdujących się w Internecie.

2. Co to jest seo?
Search Engine Optimization – czyli optymalizacja serwisu pod wytyczne wyszukiwarek internetowych. Ma na celu poprawę ilości i jakości ruchu na danej stronie internetowej.

3. Co to jest ppc?
Pay Per Click – jest to płatna reklama w Internecie, ale płaci się tylko za kliknięcie użytkownika w daną reklamę, patrz link sponsorowany.

4. Co to są wyniki naturalne?
Wyniki generowane przez wyszukiwarkę na podstawie oceny jakości poszczególnyc serwisów i stopnia skorelowania w wpisanymi w wyszukiwarkę słowami czy frazami kluczowymi. Patrz poniżej, w polu szukaj zostało wpisane słowo: książki. Wyniki które widzisz, są naturalnie wyselekcjonowanwe.

5. Co to są wyniki płatne?
jest to reklama w formie linków i boksów sponsorowanych, pojawiającycych się nad wynikami naturalnymi lub obok nich. patrz poniżej:

6. Co to jest landing page?
Inaczej Strona docelowa, na którą użytkownicy są kierowani po kliknięciu na link płatnej reklamy.

7. Co to jest pagerank?
Jest to rzeczywisty wskaźnik , okręślający prawdziwą i aktualną wartość strony dla wyszukiwarki.

8. Co to są słowa kluczowe i frazy kluczowe?
Są to pojedyncze słowa lub ciąg słów, które najlepiej opisują tematykę danej strony internetowej. Słowa kluczowe powinny znajdować się w tytule, meta tagach i w nagłówkach strony. Istotne jest, aby słowa czy frazy kluczowe w danej stronie pasowały do zapytań użytkowników. Odpowiednio dobrane pomogą w odszukaniu strony przez użytkowników.

9. Co to są linki sponsorowane?
Linki sponsorowane są efektywnym sposobem reklamowania serwisu www w Internecie. Pozwalają na precyzyjne i trafne dotarcie do grupy docelowej, ponieważ są kierowane na określony zakres tematyczny, a nawet na określoną lokalizację zapytania. Link sponsorowany pojawia się zawsze nad wynikami naturalnymi (organicznymi) lub po ich prawej stronie

10. Co to znaczy, że działania pozycjonujące są prowadzone etycznie?
Jest to stosowanie etycznych, czyli zgodnych z Kodeksem Etycznym SEO stworzonym przez Interactive Advertising Bureau Polska oraz przez wyszukiwarki (przede wszystkim Google) standardów jakościowych działań prowadzonych przy pozycjonowaniu stron internetowych.

11. Co to jest pozycjonowanie?
Pozycjonowanie jest działaniem mającym na celu takie zoptymalizowanie i wypromowanie strony by znalazła się ona po wpisaniu w wyszukiwarce pozycjonowanego hasła jak najwyżej w wynikach wyszukiwania, oraz utrzymywała tą wysoką pozycję jak najdłużej.

12. Po co jest pozycjonowanie?
Pozycjonowanie zapewni wysoką pozycję w Google i przyczynia się do wzrostu oglądalności danej strony www. Końcowym efektem jest pozyskanie nowych klientów, budową marki w Internecie oraz wzrostem zysków w Twojej firmie.

13. Copiero buduję moją stronę www, czy mam zaczekać z pozycjonowaniem do momentu jej ukończenia?
Ponieważ pozycjonowanie to proces długofalowy, już teraz skontaktuj się z nami, aby za 3 - 4 miesiące cieszyć się wysokimi pozycjami w wyszukiwarce Google.

14. Czy mogę pozycjonować moją stronę również w krajach innych niż Polska?
Tak, ale warunkiem pozycjonowania za granicą jest posiadanie strony internetowej opracowanej w języku tego kraju, w którym chcesz ją promować.

15. Jak rozpocząć promocję mojej strony?
Wystarczy skontaktować się z nami i uzgodnić szczegóły współpracy. Następnie wyślemy do Ciebie umowę drogą mailową, którą po wydrukowaniu i podpisaniu przez Ciebie odsyłasz pocztą. Aby przyspieszyć rozpoczęcie prac, możliwe jest także przesłanie podpisanej umowy skanem. Natychmiast po otrzymaniu podpisanej umowy nasi specjaliści rozpoczną pracę nad promocją Twojej strony.

16. Na jaki okres podpisywana jest umowa na pozycjonowanie strony internetowej?

17. Kiedy mogę wypowiedzieć umowę?

18. Czy w czasie trwania umowy można dodawać/zmieniać słowa lub frazy kluczowe?

19. Jak często przesyłane są raporty z pozycjonowania i co zawierają?

20. Dlaczego potrzebujecie dostęp do serwera FTP, CMS mojej strony internetowej?
Kody do serwera FTP dają nam możliwość zoptymalizowania stron w sposób przyjazny dla wyszukiwarek internetowych. Dodatkowo taki dostęp umożliwia nam przeredagowanie serwisu pod kątem pozycjonowanych wyrażeń kluczowych. Każda ingerencja w tekst lub wygląd Twojego serwisu jest na bieżąco z Tobą konsultowana.

21. Czy pozycjonowanie wymaga ingerencji w treść i wygląd mojej strony internetowej?
Modyfikacja witryny internetowej, czyli jej optymalizacja, jest podstawą rozpoczęcia procesu promowania witryny w wynikach wyszukiwania.

22. Czy optymalizacja tekstu lub grafiki na mojej stronie wiąże się z dodatkowymi kosztami?

23. Do kogo będę mógł się zwrócić w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących pozycjonowania mojego serwisu?
Możesz do nas napisać na adres e-mail: biuro@retop.pl lub zadzwonić: 669-394-838. A my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

24. W jaki sposób mam wybrać frazy, aby były dla mnie najefektywniejsze?
Skontaktuj się z nami, a my doradzimy jakie frazy będą dla Ciebie najkorzystniejsze.

25. Po jakim czasie pojawią się pierwsze efekty Waszych działań?
Pierwsze efekty pojawią się już po 1-2 tygodniach – po zoptymalizowaniu Twojej strony, stanie się ona bardziej atrakcyjna dla użytkowników niż dotychczas. W zależności od atrakcyjności wspólnie wybranych fraz kluczowych, Twoja strona będzie osiągała coraz wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

26. Czy mogę przebudować serwis podczas trwania usługi pozycjonowania?

Tak, jest to możliwe, ale należałoby to zgłosić, gdyż będzie to miało istotny wpływ na osiągnięte wcześniej efekty pozycjonowania.

 

27. jaką mam gwarancję, że wprowadzane zmiany optymalizacyjne nie wpłyną negatywnie na wygląd i treść mojego serwisu?

Pozycjonowanie związane jest z optymalizacją kodu strony, czyli wprowadzone zmiany nie są widoczne dla użytkownika. Poprawiane są między innymi wszystkie aspekty techniczne, które zapewniają skuteczne pozycjonowanie. Każda zmiana będzie z Tobą uzgadniana. Prowadzimy także tzw. archiwum serwisów, więc gdyby zaszła taka konieczność w każdej chwili możemy wrócić do poprzednich ustawień Twojej strony.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAMÓW BEZPŁATNĄ, INDYWIDUALNĄ, DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB WYCENĘ.


Ostatnie realizacje:
Dlaczego ReTop.pl?
  • 137 PODPISANYCH UMÓW

  • 94% SKUTECZNOŚCI

  • 2340 FRAZ W TOP 10

  • 89% STABILNYCH POZYCJI

  • NISKIE CENY

  • KONTAKT 24/7

Copyright © ReTop Internet Solutions - Skuteczne pozycjonowanie stron. Kontakt: tel. 669 394 838/e-mail: biuro@retop.pl
Strona stworzona w oparciu o skrypt SiNooke.pl