biuro@retop.pl

CZAS TRWANIA POZYCJONOWANIA

Profesjonalne pozycjonowanie wymaga cierpliwości i czasu, aby osiągnąć maksymalne zyski. Pierwsze miejsca w wyszukiwarkach zajmują te strony www, które pracowały na to przez wiele miesięcy.

Zdobycie pierwszych pozycji w rankingu wyników w Google to zaledwie początek i nie jest jednoznaczne z utrzymaniem się na nich przez dłuższy czas. Nie kończy procesu pozycjonowania.

Niezbędna jest ciągła optymalizacja, gdyż algorytm oceniania i tworzenie rankingu stron wyszukiwarek ciągle ulega zmianom. W sieci codziennie pojawiają się nowe strony www. Tym samym pojawia się konkurencja, która też dąży do tego, by poprawić swoją pozycję. To, co do tej pory przynosiło efekty, nagle przestaje działać i trzeba poszukać nowych rozwiązań.

Niektóre firmy oferują usługę pozycjonowania jednorazowego, sugerując utrzymanie się wysokiej pozycji przez długie miesiące. TO NIEPRAWDA.

Pozycjonowanie jest procesem ciągłym i długofalowym. ŻADNA FIRMA POZYCJONUJĄCA NIE MOŻE ZAGWARANTOWAĆ TRWAŁYCH POZYCJI SERWISU ze względu na stale zmieniającą się wartość Real PageRank, czyli rzeczywistego wskaźnika określającego prawdziwą i aktualną wartość danej strony dla wyszukiwarki.


Czas pozycjonowania zależy m.in. od:

  • Doboru słów kluczowych – efekty działań pozycjonowania trudnych fraz najczęściej pojawiają się dopiero po kilku miesiącach.

  • Jakości strony – im strona jest lepiej przystosowana do wytycznych wyszukiwarek, tym pozycjonowanie szybciej przynosi korzyści w postaci poprawienia pozycji w Google.

  • Wieku domeny – im starszy serwis, tym bardziej wartościowy dla wyszukiwarek, dlatego pozycjonowanie trwa krócej. Budując nową stronę www, należy liczyć się z tym, że pozycjonowanie przyniesie widoczny efekt po dłuższym czasie.

To wszystko sprawia, że aby zachować pierwsze miejsce w czołówce wyników, należy cały czas systematycznie prowadzić działania związane z pozycjonowaniem serwisu. Inaczej zostaniesz wyprzedzony przez konkurencję, a wysokie pozycje okażą się jedynie krótkotrwałym sukcesem.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAMÓW BEZPŁATNĄ, INDYWIDUALNĄ, DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB WYCENĘ.


 

Ostatnie realizacje:
Dlaczego ReTop.pl?
  • 137 PODPISANYCH UMÓW

  • 94% SKUTECZNOŚCI

  • 2340 FRAZ W TOP 10

  • 89% STABILNYCH POZYCJI

  • NISKIE CENY

  • KONTAKT 24/7

Copyright © ReTop Internet Solutions - Skuteczne pozycjonowanie stron. Kontakt: tel. 669 394 838/e-mail: biuro@retop.pl
Strona stworzona w oparciu o skrypt SiNooke.pl