biuro@retop.pl

POZYCJONOWANIE SKLEPU METODĄ LONGA TAIL

Long Tail staje się coraz bardziej rozpowszechnioną metodą pozycjonowania wśród sklepów internetowych. Dzieje się tak dlatego, że klienci mają coraz większą wiedzę o produktach lub usługach. Wpisując słowa do wyszukiwarki, robią to w sposób bardzo precyzyjny, ponieważ dokładnie wiedzą, czego szukają.

 

Metoda Long Tail polega na pozyskaniu klientów przez jak największą liczbę kombinacji słów kluczowych – niszowych, które są bezpośrednio związane z oferowanymi towarami/usługami. Dzięki technice pozycjonowania Long Tail udaje się trafić do bardziej zdecydowanych i konkretnych użytkowników, którzy dokładnie wiedzą, co chcą kupić, i szukają tylko odpowiedniej firmy.

 

Dla przykładu: klient jest zdecydowany na zakup konkretnej pralki, zna jej precyzyjną nazwę i parametry. Wpisuje więc te dane w wyszukiwarce, tak jak np. "pralka whirlpool awo/c 61200"

 

W celu jak najbardziej efektywnego świadczenia tej usługi niezbędne jest przeprowadzenie analizy serwisu i wyznaczenie najmocniejszych stron Twojego produktu czy usługi.

.

Wnioski z analizy i ustalenie jak największej liczby kombinacji słów niszowych pozwolą na skuteczne wypozycjonowanie Twoich produktów bądź usług na tle miliona innych przedsiębiorstw. Dzięki przemyślanej i należycie przeprowadzonej strategii pozycjonowanie typu Long Tail może przynieść znacznie lepsze efekty niż standardowa usługa pozycjonowania.

Dzięki pozycjonowaniu Long Tail:

  • Na Twoją stronę będą trafiać klienci, którzy są zdecydowani na zakup konkretnego towaru, co w rezultacie zwiększy nie tylko ruch na stronie, lecz także przede wszystkim wpłynie na wzrost Twoich zysków.

  • Zwiększy się widoczność Twojej strony w wyszukiwarkach internetowych.

  • Twoi klienci spędzą więcej czasu w witrynie, co zwiększy szansę na wzrost sprzedaży Twoich produktów czy usług.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAMÓW BEZPŁATNĄ, INDYWIDUALNĄ, DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB WYCENĘ.

Ostatnie realizacje:
Dlaczego ReTop.pl?
  • 137 PODPISANYCH UMÓW

  • 94% SKUTECZNOŚCI

  • 2340 FRAZ W TOP 10

  • 89% STABILNYCH POZYCJI

  • NISKIE CENY

  • KONTAKT 24/7

Copyright © ReTop Internet Solutions - Skuteczne pozycjonowanie stron. Kontakt: tel. 669 394 838/e-mail: biuro@retop.pl
Strona stworzona w oparciu o skrypt SiNooke.pl